ניתן לשכור רכב בתעריף חודשי או לתקופה ארוכה בכל חברות ההשכרה, הייחודיות של 'חושן קאר' היא מתן המענה גם לנהג חדש וצעיר החל מגיל 17, מהיום הראשון לרישיון! ללא הגבלות כלל! בנוסף, אצלינו תהנו משירות מהיר, אישי ואנושי, כזה שבחברות ההשכרה הגדולות לא ניתן לקבל.

בזמן שמחירי הרכבים החדשים והמשומשים ממריאים לשיאים חדשים, ומלאי האספקה של יבואניות הרכב מצומצם, הפתרון האולטימטיבי הוא השכרת רכב בתעריף חודשי. השכרת רכב לחודש מתאימה גם במצב בו אנו יודעים מראש שנשכיר רכב מס' פעמים בחודש אחד - משתלם יותר לשכור בתעריף חודשי שהוא זול יותר מהתעריף היומי. ניתן לשכור רכב בתעריף חודשי בכל חברות ההשכרה, הייחודיות של 'חושן קאר' היא מתן המענה גם לנהג חדש וצעיר החל מגיל 17, ומהיום הראשון לרישיון! ללא הגבלות כלל! בנוסף, אצלינו תהנו משירות מהיר, אישי ואנושי, כזה שבחברות ההשכרה הגדולות לא ניתן לקבל. אנו משכירים גם לעסקים וחברות שרוצים לשכור רכב לעובדים שלהם גם כשהם נהגים חדשים או צעירים.

הרכבים שלנו

חושן קאר מעמידה לרשותכם מגוון עשיר של רכבים חדישים, חסכוניים ומפוארים המאובזרים בכל מערכות העזר והבטיחות. כל הרכבים מתאימים לכל סוגי הנהגים - גם לנהגים חדשים וצעירים, מגיל 17! המחירים שמופיעים הם בתעריף יומי, לקבלת מחיר השכרת רכב לחודש ניתן ליצור איתנו קשר ולקבל שירות מהיר ויעיל במחירים ללא תחרות!

ישנם כמה שיקולים שנדרש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת הרכב

בבחירת הרכב הרצוי, אנו נעזור לכם להגיע להחלטה המתאימה בדיוק עבורכם.

צריכת דלק

נפח תא מטען

התאמה לכיסאות בטיחות ולילדים

מערכות בטיחות

מרחב ישיבה במושב האחורי

הגבלת ק"מ

ליסינג לנהג חדש

הייחודיות של חושן קאר היא במתן המענה לכל סוגי הנהגים! אצלנו בחושן קאר גם נהג חדש יכול להשכיר רכב! השכרת רכב לנהג חדש וצעיר מגיל 17 - לכל תקופה! פנו אלינו ונשמח לתת לכם הצעה משתלמת ושירות אישי שתקבלו רק אצלינו. הצטרפו לאלפי לקוחותינו המרוצים!
יצירת קשר

להצעת מחיר משתלמת השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בזמן הקרוב!

לרשותכם מערכת מתקדמת להזמנת רכב אונליין:

הזמנת רכב

אם אתם מעדיפים בטלפון, חייגו אלינו ונשמח לעזור:

02-9999-052

או ב-WhatsApp בלחיצה על הקישור:

יצירת קשר ב- WhatsApp