מחפשים תשובות מהירות ומדויקות לשאלות הנפוצות ביותר על השכרת רכב? אתם במקום הנכון! כאן תמצאו מידע מקיף על כל הנושאים החשובים - מתנאי השכרה, דרישות ביטוח, אופציות תשלום ועוד. כל המידע מוצג בצורה ברורה ומסודרת כדי לעזור לכם לתכנן את חוויית הנסיעה שלכם בצורה הטובה ביותר. אנו בחושן קאר מחויבים לשקיפות ולשירות מעולה, ולכן עמוד השאלות הנפוצות שלנו מעודכן תמיד עם המידע החדש ביותר. אם יש לכם שאלה שאינה מופיעה כאן, אל תהססו ליצור קשר ואנו נשמח לעזור.

בזמן שכל חברות ההשכרה מגבילות את הביטוח לנהגים מעל גיל 24 בלבד אצלנו ניתן לשכור רכב מגיל 17! מהיום הראשון לרישיון!

אנו בחושן קאר סומכים עליכם מהיום הראשון לרישיון. עברתם טסט? צרו איתנו קשר ונדאג לכם לשירות והמחיר הטובים ביותר!


בכל יום שכירות אנו מעמידים לרשותכם 300 ק"מ. ניתן לנסוע מעבר ל-300 ק"מ אך זה בתשלום נוסף. כל ק"מ נוסף עלותו 1.50 ש"ח. באפשרותכם לרכוש חבילת ק"מ במחיר מוזל.


במידה והנהג הוא נהג חדש או צעיר, הביטוח הבסיסי שאנו מעמידים לרשותכם הוא: ביטוח מקיף על רכב חושן קאר, ביטוח חובה וביטוח צד ג'. במקרה של תאונה, נזק או גניבה, ההשתתפות העצמית לנהג חדש או צעיר היא עד 8,000 ש"ח. ניתן להפחית או לבטל את ההשתתפות העצמית ע"י תשלום נוסף.


הזמנת רכב הינה מקטגוריה - מקבוצת רכב. אין התחייבות על יצרן ו/או דגם ספציפי אלא על פי המצוי בצי בעת איסוף הרכב מהסניף.

ניתן לבצע הזמנה באתר ע"י תשלום מקדמה בכרטיס אשראי. התשלום בפועל יבוצע בעת איסוף הרכב בכרטיס אשראי, מזומן, העברה בנקאית וביט.


בעת איסוף הרכב, השוכר נדרש להציג את רישיון הנהיגה שלו פיזית. רישיון הנהיגה חייב להיות בתוקף לפחות לכל תקופת ההשכרה. כמו כן נא לוודא שברשותכם כרטיס אשראי שרשום על שמכם עם מסגרת פנויה בסך 5,000 ₪ לצורך פיקדון. שימו לב! נדרש כרטיס עם מסגרת אשראי. במידה וכרטיס האשראי לא על שמכם, על בעל הכרטיס להגיע אתכם לאסוף את הרכב.


אנו ב'חושן קאר' מאמינים בלתת שירות לאורך כל שעות היום. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או ב-WhatsApp בכל שעות היום. כמו כן, ניתן לאסוף ולהחזיר רכב גם מעבר לשעות הפעילות.

אם יש לך שאלות נוספות, צור איתנו קשר ונשמח לעזור!